Přeskočit na hlavní obsah

V sevření filmů

Poslední dobou se doslova zmýtám mezi čtyřmi filmy: The Host, The First Time, Beautiful Creatures a Amazing SpiderMan. Dívala jsem se na ně z mnoha důvodů, někdy jsem četla knížku, někdy to bylo kvůli herci, herečce a nebo mě zaujal trailer. Jedno ale mají společné... Lásku! (Zajímalo by mě, jestli jsem někdy viděla film, kde žádná láska nebyla. Nejspíš ne.) Jsem takový maniak, že když se mi nějaký film líbí... hodně líbí, jsem schopná se na něj podívat několikrát. :D

The Host - Dostala jsem knížku a naprosto jsem si zamilovala pár Wanda a Ian. Bohužel se do filmu nevejde tak obsáhlý vývin vzájemných citů, takže ve filmu je to tak 5x rychlejší. Tenhle pár je zvláštní v tom, že je každý z dvojice z jiného světa. A přece to funguje. :)
 


The First Time - Na tenhle film jsem narazila náhodou a nelituji. Dva cizí lidé se náhodou potkají a během filmu, což jsou 3 dny, pátek-neděle se do sebe zamilují i přesto, že ve chvíli poznání má Aubrey přítele Ronnyho a Dave je zamilovaný do své kamarádky Jane. Ale když potkáte toho pravého či tu pravou, musíte řešit spoustu věcí. :)
 

Beautiful Creatures - Nalákal mě trailer a film se mi líbil. Tenhle pár mi přišel jako předem souzený. Každému se zdálo o tom druhém, ale do osudného dne setkání netušili, že skutečně ten druhý existuje. Láska mezi člověkem a nadřirozenou bytostí. :)

Amazing SpiderMan - Dobře, stáhla jsem si ho kvůli Emmě. Ve všech filmech ji zbožňuju. Klasika, zakázaná láska. Nakonec stejně nedokáží být bez sebe a o čem každý SpiderMan je všichni moc dobře víme. :)

Mohla bych se na ně dívat každý den, opravdu každý a ty páry by se mi neomrzely. Ano, jsou to takové pohádky... normálně to takhle nechodí. Nejreálnější je asi film The First Time, to by se stát klidně mohlo. :) Jestli někdo z Vás nějaký film už viděl nebo jsem ho naladila, doufám, že se líbil a líbit bude.

Zdroje obrázků:
http://www.starpulse.com
http://www.justjaredjr.com
http://www.hollywoodreporter.com
http://www.pastemagazine.com

Komentáře

 1. Neviděla jsem ani jeden a v tvém podání mě všechny zaujaly, takže si je co nejdřív musím stáhnout všechny :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A přitom jsem prozradila jen lásku, ale co všechno se kde stane, to se musíš podívat. :):D Snad se budou líbit. :)

   Vymazat
 2. Viděla jsem zatím jen poslední jmenovaný a ten mě moc mile překvapil. Mám ráda Tobeyho Maguira, takže jsem byla zpočátku dost proti novému obsazení, ale nakonec mě nový herec vážně bavil a na roli se hodil... na beautiful creatures se chystám a to samé na the host... oba filmy mě lákají. Mně poslední dobou totálně dostala Charlieho malá tajemství (The parks of beying wallflower) - je to dokonalý film, ale taky dost depresivní

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten jsem viděla, a taky se mi líbil, ale tyhle jsou teď mé nejnovější úlovky a ty páry mě naprosto nadchly. :)

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)