Přeskočit na hlavní obsah

Geo-Auto Chrudim aneb sezóna začala :)


Konečně přišel den prvního geocachingového výletu v tomto roce. :) Měly jsme to perfektně naplánované, vyluštěno dopředu a přeci, to počasíííí. :D Trošičku jsme zmokly, nejspíš jsme pobavily i městskou policii tím, že jsme pořád oťapovaly na stejných místech a nic. I to se stává. :D Jak si zde můžete také všimnout, moje hlava už není tak tmavě hnědá jako poslední tři roky a ta změna se mi líbí. Naštěstí i lidem v mém okolí a to slovy: "Opovaž se si tam dát zase tu tmavou barvu!" Tak ještě provést něco s tou postavou a jsem vyrovnaný člověk.

Protože jsem po zimě celkem líná, vyrazily jsme z Pardubic autem a po Chrudimi to vzaly pěšky. Myslím, že jsem tam nikdy předtím nebyla. Překvapilo mě, kolik tam mají různých muzeí a podobně. Dokonce jsem viděla na náměstí chrudimskou májku a také nádherná a vtipná tabla. Vážně už jsem dva roky pryč ze střední? Nechce se mi věřit. :DJen tak pro představu je tu pár fotek, abyste viděli, jak jsme si tenhle výlet užily. Krásných 15 keší na účtu a spousta zážitků a vzpomínek po dlouhých měsících s tou mojí nejlepší z nejlepších. :))


 Navíc se mi podařilo konečně dovézt narozeninový dáreček ( má je v lednu :D) a jsem moc  ráda, že se líbil. :) Ta zima je strašně dlouhá, ještě že v létě si sebe užijeme dost. Díky tomu, že existují prázdniny.
Naprostá spokojenost ke konci výletu... :)

btw: Mít Tě blíž, bylo by to dokonalé. :))

Komentáře

 1. musím upřímně říct, že tenhle sport/koníček, mě nikdy nějak nelákal a neoslovil... ale kdo ví, třeba na něj jednou dojde. líbí se mi, že se člověk díky němu podívá na opravdu různá místa :) je dobře, že jste si to užily :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, je to zábava spojená s kulturou, občas je to velké dobrodružství a užijeme si u toho hodně legrace. Hlavně cyklo výlety jsou bezva, když se píchne kolo uprostřed výletu. :D Je to tak nějak všechno v jednom. Ne že by to byl můj jediný koníček, ale jsem za něj ráda, u všech ostatních můžu sedět doma... U tohohle ne. :)

   Vymazat
 2. Už se nemůžu dočkat dalšího :) Ještě necelej měsíc a budeš litovat, že je léto :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se ještě uvidí...:D Ale letos by nemuselo být takové vedro...:D

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)