Přeskočit na hlavní obsah

The Script - Six Degrees Of Separation

 Objevila jsem dokonalou písničku. Je to hudba pro nohy, srdce i hlavu. Musím uznat, že má chytrý a pravdivý text. Takhle je to vždycky! Ten druhý si vzpomene, že by Vás pořád chtěl, až když se odstrčíte od dna a pokusíte se jít dál. Po půl roce je celkem pozdě. Proč lidé nejsou schopni si uvědomit, co mají, když to mají a nebo toho člověka nenechají jít dál? Vždyť žijeme jen jednou. No ne? :)...Děláš všechny věci ze zoufalství,
Procházíš si šesti stupni odloučení

První, myslíš si, že nejhorší je zlomené srdce
Co tě zabije bude druhá část
A třetí, když se svět rozdělí na dvě poloviny,
Čtvrtý, budeš si myslet, že už jsi v pořádku
Pátý, když ji vidíš s někým jiným
A šestý, když si přiznáš že jsi to tak trochu posral.

Ne, tady není pomoc, každý to musí zvládnout sám...

btw: Ty texty mají naprosto úžasné všechny! :))

Komentáře

 1. jé tu znám. Jen jsem nevěděla, že jí zpívají právě oni :) je to vážně moc hezká písničky. Podobný ty mám moc ráda... a ten text opravdu sedí. Co k tomu říct... málokdo ví, co má, dokud o to nepřijde... bohužel...

  OdpovědětVymazat
 2. Krásnej text! Sice to není tak úplně můj styl, ale ta písnička se mi fakt líbí, už jí mám v oblíbených :)

  OdpovědětVymazat
 3. Bohužel je to tak... a proto važ si toho, co máš, protože zítra už to mít nemusíš. Díky Bohu za některé lidi, kterým to dochází. A song je super!

  OdpovědětVymazat
 4. Stalo se mi to už několikrát. Ne mě osobně, ale někomu jinému. Taky mě tehdy dost mrzelo, že si to někteří uvědomovali až po dlouhé době, kdy už bylo docela pozdě. Ta písnička je strašně pěkná. Jak textem, tak i na poslech.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)