Přeskočit na hlavní obsah

CHAOS všude, kam se podíváš!

Upřímně? Těším se na den, kdy stihnu udělat všechno, co si naplánuju, všechno na co jen pomyslím a jako třešničku na dortu, stihnu si odpočinout a jít spát nejdéle v deset hodin večer. Tak jo,  zpátky do reality.

To je tak, když se člověk rozhodne udělat něco dobrého pro sebe, aby byl více spokojený a k čemu to vede? Nestíhám, věčně unavená, den je krátký, na spánek málo času a vstávání je za trest! Teď bylo pondělí a zítra už je zase čtvrtek. Tento týden vytoužený čtvrtek, protože v pátek a v sobotu je státní svátek a Adélka bude hádejte co, doma! :D

Jooo! A už zase mám naplánovaných spoustu věcí, které nevím kdy budu dělat. Mám dilema, který den z prodlouženého víkendu mám nechat naprosto a dokonale flákací. :)

Život je sakra BOJ.

Komentáře

 1. Tohle je snad věčnej rpoblém všech:) Spoustu plánů a málo času. tak řpeji hdoně zdaru ať to všechno zvládneš a ještě se stihneš flákat:)

  OdpovědětVymazat
 2. Adél, to je klasika všech klasik. Na druhou stranu buď upřímně ráda, že se nenudíš. Jo a flákací den bych chtěla taky, prosím.
  P.S.: To jsem já - Renesmé - jen mi blbne blog.cz, tak se opičím po Tobě, hihi.

  OdpovědětVymazat
 3. tak se nám pak ozvi, jak jsi to všechno stihla :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)