Přeskočit na hlavní obsah

Touhle hudbou prostě žiju :)

Co se týče žánrů ať hudby, filmů nebo knížek jsem naprosto nepředvídatelný člověk. Od každého se mi líbí něco. :) Pokud mám ale vybrat dvě skupiny, které mě poslední dobou ovlivňují, volím si THE WANTED a THE SCRIPT! Naprosto zvláštní je, že obě skupiny mají irské kořeny. Samozřejmě zbožňuju i další jako  například Linkinpark, Good Charlotte, Green Day, Paramore, Sum 41, Nickelback, Simpleplan, One Direction (ne, není mi 15 :D) a spoustu dalších. 

Jenže právě tyhle dvě vybrané skupiny se mnou žijí dnes a denně. :))


THE WANTED
Tom, Nathan, Siva, Max a Jay

Mají 3 alba a jedno je úžasnější než druhé a druhé než třetí.
Nejspíš je to pro tu taneční melodii, která mě vždycky dobije enrergii, dobré klipy, úžasné texty a kluci taky nejsou zrovna k zahození že?
Naprosto známé písničky jsou například Glad You Came, Chasing The Sun, I Foun You nebo Walks Like Rihanna

A tady už máme jednu novou We Own The Night z nedělního rána a zdobí každý můj den. :)THE SCRIPT
Glen, Danny, Mark

Mají také 3 alba a jsou naprosto úžasná.
Tady moje obliba vznikla hlavně kvůli hudbě a díky kouzelným a pravdivým textům. Životní situace jak vyšité.
Spoustu písniček od nich taky jistě znáte, například Hall Of Fame, If You Could See Mee Now, Six Degrees Of Separation (i z mého blogu) nebo třeba Break Even.

Pro Vás jsem si připravila moji další oblíbenou písničku Millionaires, protože si je taky pouštím každý den.


Třeba Vás některá písnička chytne tak jako mě nebo je dokonce zbožňujete jako já a při nejhorší možnosti jste se alespoň dozvěděli zase víc o mě. :)

Komentáře

 1. přiznám se, že ani jednu neposlouchám nějak cíleně. Že bych si třeba sama od sebe pustila nějakou jejich písničku. Ale když je hrají v rádiu, tak si taky klepu do rytmu a ráda si zanotuju :ú

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si je pouštím každý den, až je to trochu děsivý. :D

   Vymazat
 2. poslechnu, zrovna tyhle dvě skupiny vůbec neznám... a k One Direction... jako já je moc nemusim, neposlouchám je... ale ty písničky jsou tak chytlavý, že vždycky když nějakou slyšim třeba v radiu, začnu se kroutit jak ta patnáctka :D :D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)