Přeskočit na hlavní obsah

Zasloužená dovolená :))

Myslím, že dění posledních dní mi naprosto vyhovuje a prospívá. Relativně mám hodně volného času a skoro všechen věnuji právě sama sobě. A po těch letech bylo vážně na čase. :)

Posuďte sami...

Musím se přiznat, že mě myšlenka na nějaký nový vztah zatím ani neláká, a protože svět je teď tak nějak divnej, často mi lidi svisle kývají na moje slova: "No vážně, není lepší být sama?" V tuhle chvíli opravdu ano. Já vím, to období, kdy mi to začne chybět nejspíš přijde, ale bude to asi za delší dobu, než se čekalo, protože teď konečně můžu říct: "Já jsem šťastný člověk!" :)


Jako každý pracant mám i já nějaký ten nárok na nějaké volno a při střídání dovolené jsem i já dostala zelenou kartu a v pátek odjíždím dovolenkovat. Pro ty zvědavé do Itálie a přesněji na ostrůvek Ischia. Snad se mi tam bude líbit a přijedu ještě trochu opálená. ;)

Co se týče mě samotné, řekla bych, že jsem vyrovnanější, možná to bude tím, že jsem začala cvičit, že se snažím jíst dravěji, že jsem začala zase víc číst, že jsem uděala pár změn (vlasy, vymalovaný pokoj,...) nebo kdo ví, čím to je. Možná je to lidmi okolo mě. Nevím, ale jsem za to ráda, protože takový pocit bych přála každému. Je k nezaplacení. Jediné, co bych ještě chtěla změnit je snad už jen chodit dřív spát. :D

Prozatím se s Vámi rozloučím písničkou Michael Bublé - It's Beautiful Day a po 8. září jsem tu jako na koni. :))
Užívejte!

Komentáře

 1. dokud jsi takhle spokojená, tak proč to nějak násilně měnit. Co má přijít, to přijde :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím, že tohle je zatím to nejvíc, co jsem si mohla přát. :)

   Vymazat
 2. moc Ti to sluší a chlapa nehledej, jestli to má přijít, tak to přijde samo :) doufám, že se dovča povedla :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)