Přeskočit na hlavní obsah

Druhá nominace: "Dozvíte se o mě víc"

To si takhle jednou čtete článek, v duchu si taky odpovídáte na otázky a když se konečně dostanete na konec článku... vidíte se. Takže jste si ty odpovědi klidně mohli hnedka psát, že jo. :D A jako vrchol všeho se Vám tahle věc stane za 9 dní znovu. :))

Nominace se mi dostalo od mých dvou nejoblíbenějších blogerek Nikinkirky a Sentencie.

Moc děkuji, bylo velmi poučné si o Vás přečíst pár zajímavých věcí. Já budu pokračovat pouze v prvních dvou bodech. Řeknu Vám o  sobě 10 věcí a zodpovím otázky. Nemám tolik dalších spřízněných dušiček, abych mohla vybrat dalších 5 pokračovatelů, ale možná jen tak pro zajímavost vymyslím pár otázek na zodpovězení.:))


 1. Vždycky jsem se snažila být ten člověk, který je schopen ostatním lidem ve svém okolí pomoci, poradit i utěšit. Chtěla jsem být takový ten správný optimista a smíšek. Řekla bych, že poslední rok se mi to celkem daří, i když jsem takový smíško-snílek mixlý s realistou. :)
 2. Pocházím z pětičlenné rodiny. (2 rodiče a 2 sestry) Když jsem byla malá (jsem nejmladší) pořád jsme se se ségrama hádaly, rvaly, kousaly, tahaly za vlasy, mlátily, nadávaly si a podobně. Ať už si začal kdokoliv, vždycky jsem to odnesla já, jen já. Znáte to, takový ten trojí metr. Teď spolu vycházíme všechny tři skvěle.
 3. Člověk, kterého si nejvíc na světě vážím je můj taťka. Celý život říká pořád dokola dvě moudra. První: " Nebuďte na sebe holky takové, jednou budete rády, že se navzájem máte." Měl pravdu. Druhá: "Ať už se Ti v životě stane cokoliv, ať už se stane sebevětší průšvih, vždycky přijď a řekni to. Vždycky se to dá vyřešit a kdyžtak Ti pomůžeme." Zase měl pravdu.
 4. Celý život mám tak trochu pocit, že jsem mámyno největší zklamání. Navíc si moc nerozumíme a věčně se hádáme. Co se podoby týče, tak ano, nejspíš jdu hodně do podoby její rodiny, ale jinak je mi vyčítáno, že jsem celá táta. No, budete se asi divit, ale po někom být přece musím. :)
 5. Po povinné maturitní četbě jsem měla dlouhý "půst", naštěstí jsem cestu ke knížkám opět našla a čtu víc a víc a víc. :)
 6. Konečně jsem po těch letech začala dělat něco sama pro sebe. Myslím tím, cvičit a lépe se stravovat. Cítím se teď mnohem líp.
 7. Chtěla bych žít dlouho, ale přitom bych nechtěla zemřít jako poslední z naší rodiny. Myslím, že bych to nezvládla.
 8. Jsem maniak, takže pokud se mi líbí, písnička, knížka, film nebo seriál, jsem schopná to sjíždět několikrát do kola. Přibližně tak desetkrát. :D
 9. Mám dva úžasné domácí mazlíky Meggie a Molly (kočky). Až budu žít jinde pořídím si jen mojí a možná i nějakého pěkného pejska. Taky mám dvě báječné kamarádky. Takové ty do deště, ať se děje co se děje.
 10. Miluju: čtení, geocaching, sledování filmů a seriálů, sbírám turistické známky a balené cukříky, pomeranče, mandarinky, lentilky, nutelu, sudoku, osmisměrky, všechny barvy (kromě okrové a barvy jako když zvracíš), naušnice, laky na nehty, víno, pivo.
Jejda. To jsem trošku přehnala. :D

Otázky pro mě od Nikinkiry:
  1. Oblíbené hudební žánry? - POP, ROCK,...SKORO VŠECHNO
  2. Oblíbená kniha? - JEDNOZNAČNĚ HOSTITEL
  3. Do města nebo do přírody? - DO PŘÍRODY, NEJLÉPE NA LOUKU
  4. Káva nebo čaj? - HORKÁ ČOKOLÁDA, ALE KDYŽ TO MUSÍ BÝT, ČAJ
  5. Kdybys mohla žít v jiném století, které by to bylo? - 18.-19. ROMANTISMUS
  6. Oblíbené roční období? -  PODZIM, ZÁŘIJOVÉ DÍTĚ
  7. Na dovolenou k moři nebo do velkých metropolí za památkami? - KOMBINACE OBOJÍHO
  8. Oblíbený seriál? - ONE TREE HILL PROTOŽE "NALEY"
  9. Jaké vlastnosti by měl mít tvůj nejlepší přítel? - SKROMNÝ, CHYTRÝ, SPOLEHLIVÝ, OBĚTAVÝ,  PLNÝ POROZUMĚNÍ A RAD, POVZBUZUJÍCÍ, PŘAŠTĚNÝ SVÝM VLASTNÍ ZPŮSOBEM,... (a přesně taková je :))
10. Kdybys mohla mít jednu nadpřirozenou schopnost, jaká by to byla? - VIDĚT DO BUDOUCNOSTI, NE PROTO ABYCH VĚDĚLA CO ZMĚNIT, JEN BYCH NAKOUKLA JAKÝ BUDE MŮJ ŽIVOT

Otázky pro mě od Sentencie:
1) Kdybys byl/a budovou, jaká by to byla a proč? - TADY MÁM DILEMA MAJÁK (NAVÁDÍ LIDI A LODĚ) NEBO ROZHLEDNA (MÁ OKOLO SEBE VOLNO A ZA JISTÝCH OKOLNOSTÍ VIDÍ VŠUDE)
2) Čeho si na lidech všímáš nejdřív, když je poznáš? - JEJICH CHOVÁNÍ, ALE LIDI JSOU JAKO CHAMELEONI A RÁDI SVÉ CHOVÁNÍ MĚNÍ
3) Jakou osobnost historie nebo současnosti bys chtěl/a poznat osobně a proč? - TĚŽKÉ, ALE NEJSPÍŠ BY TO BYL HEREC JAKE ABEL, NEJSPÍŠ BYCH CHTĚLA ZJISTIT, ZDA SE ALESPOŇ TROCHU PODOBÁ IANOVI , PROČ HRAJE VĚČNĚ NĚJAKÉHO ZLODUCHA, ALE HLAVNĚ MI PŘIJDE JAKO V POHODĚ CHLAP A TO SE U SLAVNÝCH LIDÍ MOC ČASTO NESTÁVÁ.
4) Kterou písničku si poslední dobou pouštíš pořád dokola? - THE WANTED - SHOW ME LOVE
5) Máš rád/a své pravé křestní jméno nebo bys radši měl/a nějaké jiné? - JAKO MALÁ JSEM SE CHTĚLA JMENOVAT JINAK, TEĎ JSEM SPOKOJENÁ :D
6) Které zvíře tě fascinuje a čím? (pozor, neplést fascinaci s oblibou) - DELFÍN, KDYŽ SPÍ, JEDNA PŮLKA MOZKU ODPOČÍVÁ A DRUHÁ JE VE STŘEHU, MŮŽE JE PROHAZOVAT A PAK TAKY DOROZUMÍVÁNÍ PIŠTĚNÍM :)
7) Jakou nejbláznivější věc jsi kdy udělal/a? - ROZBILA VE ŠKOLE OKNO, OVŠEM OMYLEM :D
8) Kdybys mohl/a změnit jeden okamžik, rozhodnutí ve svém životě, které by to bylo? - PO DLOUHÉM UVAŽOVÁNÍ A TÉMĚŘ S ROČNÍM ODSTUPEM MOHU ŘÍCI, ŽE BYCH SE PŘED TŘEMI LETY NEVRÁTILA KE SVÉMU BÝVALÉMU PŘÍTELOVI
9) Jaká je tvá oblíbená kniha a knižní postava? - HOSTITEL A PŘEKVAPIVĚ IAN, V TÉ KNÍŽCE JSEM SE JEDNODUŠE ZAMILOVALA :)
10) Vypiš 5 věcí, které chceš rozhodně v životě zažít, dokázat a za kterými si opravdu půjdeš. - CESTOVAT, VELKÝ KONCERT, ZALOŽIT RODINU, BÝT DOST SILNÁ PRO ŽIVOT I KDYBYCH MĚLA BÝT SAMA,  ABY NA MĚ BYLA RODINA HRDÁ

Wau, tohle byl asi druhý nejnáročnější článek za éru tohoto blogu. Přemýšlení nad otázkami mi zabralo přibližně dvě a půl hodiny. :D Holky, holky... snad Vás moje odpovědi potěší. :)

Komentáře

 1. Moc ráda jsem díky tomuhle článku poznala. Vypadáš jako správný děvče ;-), tak se sem budu ráda vracet.
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 2. Páni, ujala ses toho opravdu svědomitě. Je to hrozně zajímavé takhle to číst a dozvídat se o Tobě nové a nové věci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, když jsem to dopsala, docela jsem se sama vyděsila. :))

   Vymazat
 3. Díky, že jsi se chopila "štafety" a na otázky odpověděla. Jsem moc ráda, že jsem tě díky odpovědím mohla poznat zase o trošku víc :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)