Přeskočit na hlavní obsah

Lana Del Rey - Damn You

Občas se zkrátka stane, že Vás naprosto dostane písnička, která ovšem svým textem vůbec nepopisuje Vás ani situaci ve které jste. Je naprosto mimo! Jenže Vás stejně okouzlí takovým tím milým způsobem, protože minimálně jednou za život jste v takové situaci byli.


Rozhodně byly chvíle, kdy jste si říkali: "I won't cry myself to sleep, like a sucker. I won't cry myself to sleep, if I do I'll die. Now you fall asleep with another, damn you." Všechny jsme to zažily a nejspíše jsme se i ptaly samy sebe: "Hello, hello where did you go?"

Nezoufejte, vždycky jsme to všichni zvládli, jen to chvíli potrvá. Konec konců i melodie je úžasná, krásně se mi při ní čte. :)

Komentáře

 1. Tuhle jsi mi neměla posílat, pořád si jí pouštím, ta melodie je prostě dokonalá :)
  (P.s. právě jsem taky málem dala "odhlasit" :D )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těší mě, že Ti občas pošlu podobně dobrou písničku, jako ty mě... :D a navíc není španělská... :D Maj to na místě, kde by mělo být publikovat :D :))

   Vymazat
 2. Tuhle zpěvačku moc nemusím... nevím proč, prostě mě jako člověk absolutně neoslovila. Jedinou písničku, kterou od ní mám ráda, je Young and beautifull.... tuhle jsem neznala a melodie je vážně hodně chytlavá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já od ní nic taky neposlouchám, ale na tuhle písničku jsem narazila omylem a zbožňuju ji! :)

   Vymazat
 3. ona mě nikdy jako nezaujala, ALE... včera jsem slyšela young and beautifull a nádhera... ted tohle.... jdu si od ní něco stáhnout....

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)