Přeskočit na hlavní obsah

Sbírám všechny části a na konci to možná zase budu já...

Víte, jednou za čas to asi přijít prostě musí na každého. Taková ta chvíle, kdy si s vámi život kompletně vytře prdel a čeká, co všechno vydržíte a jak to vyřešíte. Z pravidla tak jednou do roka, ovšem pokud jste šťastlivci, interval těchto událostí se prodlužuje. "Pomalu, ale jistě."

Tuším, že nebudu jeden z těch šťastných lídí, protože podpásovka 2x do roka... Jakože děkuju, moc.

 
Snažím se oklepat a tak jsou ze mě tak nějak 4 ucelené kousky. Mozek, srdce, duše, tělo a pořád ne a ne se spojit! Mozek se snaží objevovat nové a učit se, srdce se snaží užívat si života a být šťastné, duše si zamilovala klid při čtení knížek (spousty knížek) a poslouchání hudby, a tělo... to by nejraději zalezlo do postele a spalo jako medvídek (celou zimu). Vůbec, nic spolu nespolupracuje, tak jak by mělo. Chtělo by to nějak najít rovnováhu. Nezbývá mi energie, chuť ani nálada. Nemám nervy na to se s někým dohadovat natož sílu něco řešit. Tím řešit myslím svoje věci a problémy. U všechno ostatního se odreaguju, ať je to někomu pomoct, poradit a co já vím, co ještě... prostě cokoliv.

Nebo taky... Možná bych měla zapracovat u všech částí na tom, co milují, u každé zvlášť a možná potom to bude klapat. Možná.

Komentáře

 1. Moc krásně píšeš. Pokračuj v tom :)

  OdpovědětVymazat
 2. Adélko, co Ti má napsat člověk, který je na tom dost podobně, ne-li hůř. Řekla bych, že ano několikrát do roka přijde něco velkého, ale já právě prožívám takové obrovský životní zlom v mnoha směrech a tak naprosto rozumím slovům, která píšeš. Vím, jaké to je když části nespolupracují, nechtějí spolupracovat a zabere to pravděpodobně ještě dlouho dobu než se pomalu začnou učit spolu vycházet a krůček po krůčku až ke vzájemné spolupráci, které jen ztěží bude zase stoprocentní.
  Drž se a opatruj se a kdyby něco, cokoliv - víš, kde mě zastihnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. A když se náhodou stane, že přece jenom bude spolupráce stoprocentní a zase se budu cítit jako celý "jeden" člověk, nikdy už to nebude jako dřív. I ty Sluníčko, i ty.

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)