Přeskočit na hlavní obsah

Jako ulita

Prosím, nechte mě být.  Tiše odpočívat, trpět a schoulit se do klubíčka. Jednoduše, být ulita!

Zmatek. Mám v sobě solidní zmatek a možná zbytečně stavím novou zeď. Jenže já nejsem připravená. Nejspíš ani nebudu extra materiál pro vztah. Všichni říkají: "Nebraň se tomu. Zkus to a uvidíš. Za to nic nedáš. Odmítnout můžeš vždycky."

Sakra, vždyť já ani nevím, jak se v tomhle chodí. Ani mu nechci ublížit.  Nepoznám, jestli je to jen kamarádství nebo se čeká něco víc?! Nemám zdání.

ZABTE MĚ!

A nebo je to všechno tím, že v duchu vím, že tohle prostě není ono. Není. Pokec parádní, atmosféra dobrá. Můžu se smát, mít nového kamaráda, ale jinak se nic neděje.  :(

A teď nevím, jak dál...

Takže jsem ulita. Schoulená v měkkoučkých peřinách, poslouchám po tmě oblíbené písničky a odpočívám. A takhle mi je naprosto perfektně.

Dobrou noc.

Komentáře

  1. .... :( uvidíš časem... po dvou schůzkách po vás přece nikdo nechce, abyste se brali.... \le bránit se něčemu, co by možná mohlo být fajn - by byla taky škoda...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Peti, jsi zlatá. Vím, že to po nás nikdo nechce, ale už to samotné kamarádství bude chtít čas přesně jak píšeš. Spoustu času. A dál se uvidí.

      Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)