Přeskočit na hlavní obsah

Moje druhé MIXIT


V prvním článku jsem psala, že zkouším poprvé mixovat a musím uznat, povedlo se mi to na jedničku. :) Vážně, kam se hrabe Cvičme v rytme!, když si do svého müsli přimixujete milovanou čokoládu! :D Teď samozřejmě přemýšlím, co si namixuji nebo oskusím příště. Vyzkoušela jsem sušené ovoce a oříšky, ale o tom zase někdy příště. 

Celou pixličku mého mixování Adiiinka's Mix, ano, 700g jsem spořádala v práci k snídaním s jogurtem nebo samostatně k svačinám. A pokud pochybujete, že mi chutnalo, tak mrkejte. ;) 


Adiiinka's Mix obsahuje:

 • mango
 • kokosové lupínky
 • mandle plátky
 • amarantová semena, pufovaná, bio
 • extrudované kuličky
 • čokoládové hobliny a poleva
 • sojový lecithin
 • kakao
 • cukr
 • mléko
 • pšeničné lupínky křupavé
 • banánový extrakt
 • ovesné vločky
 • lupínky křupavé
Ne jen, že už ta vůně, když se otevřelo víčko, byla dosti zabijácká, ale tenhle svůj mix jsem rozhodně neměla naposledy. :))

Jako bonus se mi začíná tvořit sbírka nádherných tubusů a pokud má někdo z Vás oblíbený mix ať už jejich nebo svůj, ráda ho vyzkouším. ;)

Komentáře

 1. přiznám se, že u některých ingrediencí jsem sice vědátorsky pokyvovala, ale ve skutečně nemm moc šajn, co znamenají (viz sojový lecitin, amarantová semena... :D) podle zbytku to ale zní vážně moc dobře. Mám tyhle mixy strašně ráda právě k snídaním, přesně jak píšeš. Člověka to parádně nakopne :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sojový lecithin obsahuje jedna z ingrediencí :D a amarantová semena = Laskavec (prostředek redukční diety, prevence tlustého střeva, snižuje cholesterol) to je ten důvod, proč jsem je tam přidala. :D Ale už mám vybrány dva další mixy, tentokrát asi zase zkusím hotové... ;) A těším se jako malá holka. :D

   Vymazat
 2. Sakra, to vypadá dobře, ale už teď je mi jasné, že kdybych si to pořídila, tak to zůstane někde ležet jako všechny ostatní podobné produkty, co jsem si kdy koupila a po roce mi zase matka bude nadávat, že to musí vyhazovat :D :D :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to by byla docela drahá sranda na to, aby si to vyhodila. :D

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)