Přeskočit na hlavní obsah

Bourám zdi okolo srdce... ?!


Před rokem a půl jsem si řekla dvě věci:
 • chci být chvíli sama
 • lásce se bránit nebudu
A víte vy co? Nedodržela jsem ani jedno. Sama jsem už nějakou dobu místo chvíle, což mi mimochodem nejspíš prospělo, ale u bodu dva jsem naprosto selhala.

Nikdy jsem se nechtěla bránit lásce nebo vztahu, ale co už... ač nevědomky, stalo se. Netuším sice, jak jsem se do tohohle stavu dostala, ale vím naprosto přesně proč. Moc si vážím toho, že mám vnímavé kamarádky, které chtějí, abych byla šťastná. Chvílema mi připadá, že snad i jsem, bohužel vždycky jen na okamžik, dokud se do mé mysli nedostaví to úžasné slovíčko ALE!Ano slečny, sama bych se nejspíš nikdy nerozhoupala. Nerozhodla bych se, že to zkusím risknout, že zase někomu zkusím ukázat, jaká vlastně jsem, že někomu dovolím mě dobře poznat a však to znáte...

Měla jsem strach, vlastně ho mám pořád, ale poslechla jsem jejich cenné rady. Teď se ve mě pere štěstí a nejistota. Vztahy jsou komplikovaná životní událost a jak říkám, samotné mi bylo fajn. :) Jenže teď tu jsou pravidelné esemesky a je to tak fajn pocit. Je to jako lék na bolavou duši. Najednou je tu člověk, na kterého je spolehnutí, na kterého ať se Vám to líbí nebo ne, občas myslíte, máte chuť se podělit o každou kravinu, protože on je přestně ten, kdo rozhýbal Váš svět. Někdo, kdo Vás vrací do života. Zjistíte, že se usmíváte na mobil, jak debil, že se radujete a dokonce (a za to se skoro stydím) poskakujete. Celou dobu jsem se držela stranou, držela jsem si obří odstup a nedovolila jsem prakticky nic. Teď se situace změnila, jen nevím, jestli to vnímá ještě někdo jiný kromě mě. Jinak ale nejsem o moc chytřejší, než jsem byla. Nevím totiž, jak tohle celé dopadne, jestli to za to stojí a jestli nebudu litovat.

Protože jsem se stala zranitelnou.

...

Komentáře

 1. no ne?! :D že by? ty poskakuješ, když ti napíše? ježiš to mi děláš ale radost...kdybys mě teď viděla, tak se asi potrháš smíchy, protože teď tu poskakuju a tvářím se jako pitomec já, při čtení toho, co jsi napsala :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... občas. :D Napsala jsem, ale bože, ten stres jestli odepíše, co odepíše a za jak dlouho... já ho normálně lituju, že se do toho vůbec pustil, protože se mnou to prostě lehký nebylo, není a nebude. A i když se hodně snažím a snad budu, bojím se. Hlavně o svoje city. :(

   Vymazat
 2. Buď nezranitelná, je to lepší, ne? :)
  Hlavně ať se daří a jsi spokojená, pak vše jde snáz.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když ono ne vždycky to tak jde. Protože u mě je to: "Když milovat, tak celým srdcem." :)) Ale děkuji. :)

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)