Přeskočit na hlavní obsah

Štěstí na dosah... Děkuji! :))

„Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka ano.“
Erich Maria Remarque
 
 

 Jednou odpoledne mi přišla zpráva, trvalo mi snad věčnost, než jsem ji otevřela, přečetla, odepsala na ni a jako mávnutím proutku se mi změnil život.

 Ty jsi mi změnil život. Našla jsem u Tebe něco, o čem jsem neměla ani tušení, že mi chybí, skoro jsem ani nedoufala, že to na tomhle světě ještě existuje. Co by za to spousta holek dala, já to nehledala a přesto to mám. Jsem maximálně šťastná! Protože Ty jsi přesně to, co jsem dřív hledala než jsem to vzdala a co k životu potřebuji, jenže nebýt mých kamarádek, nechala bych Tě odejít a to by byla škoda. Jsi neskutečně tolerantní a trpělivý. Počkal jsi na mě ve všech ohledech. Až Tě k sobě pustím blíž, až mi dojde, že chceš víc, až mi dojde, že Ti můžu věřit a uvědomím si, že můžu jít dál... s Tebou. Ukázal jsi mi, že můžu být s někým, kdo mě má rád a komu na mě záleží. S někým, komu nedělá problém se mi ozvat a neobtěžuje ho, když mu napíšu. S někým, kdo mě rád pozná, rád se mnou tráví svůj čas a chce, abych patřila do jeho života. Jsi někdo, na koho se mohu spolehnout, můžu se o Tebe opřít a svěřit se Ti. Jediná věc, po které teď toužím je schoulit se do Tvé náruče a užívat si to, co teď spolu máme. :)


Chvíle s tebou jsou parádní. Když někam jdeme, vždycky mi podáš vstupenku, aniž by jsi tušil, že si ji nechám, protože chci mít na všechno památku. Dostal jsi se mi do hlavy a srdce takovým způsobem, že jsem skoro nic netušila. Jak to tak bývá, jako první si všimne okolí, protože přiznejme si to narovinu, bránila jsem se tomu zuby nehty. Ale pak jsem viděla film, slyšela písničku a všechno mi Tě připomínalo. Pořád jsem na Tebe myslela a od toho dne, když jsem Ti napsala jako první... to šlo se mnou z kopce. ;) Život se mi plní společnými zážitky, chvilkami na které ráda vzpomínám a doufám, že jich bude čím dál víc.

A potom, když jsem s Tebou, se podívám do Tvých upřímných, laskavých, tmavě hnědých očí a jsem ztracená.

Ach. Můj. Bože.

Komentáře

 1. adél... nemá cenu, abych to tu komentovala... ty víš, jakou z vás mám radost a jak moc vám to oběma přeju :-* ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzalo to poměrně rychlý spád, ale snad nebudeme ani jeden litovat. :) :*

   Vymazat
 2. Nikdo jinej než ty si to nezaslouží víc! :* ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Ten Ed to umí pěkně roztočit. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Fredy Kruger


  Na dveře : "Ťuky ... ťuky ......

  Tvé štěstí, je na dosah ruky !!"
  ( zaznělo dveřmi tlumeno )

  ... " Kdopak to ?? ... jaké zas vemeno ?"
  Frantischekk Pullpythell zasyčel ....

  " Máš dárek !"

  ... " Dobrá !" ... muž vzal klíče
  Kdos balíček vtiskl mu do ruky !

  ... " Co je tam ??...sladkosti ?? brambůrky ??
  ... nebo snad pečivo linecký ???"

  " Muž začichal : " Syrečky !!... syrečky !!
  kdo poslal ?? taková drahota ?

  Dobrota ! ... to bude dobrota !!
  ... však smrdí až příliš ? ... no no ??"

  Muž rozbalil ...... v balíčku howno !!
  ... takové odporné překvapení !!

  " Že by snad švagr ??? ... švagr to není ! ....
  ... s bratrancem pral jsem se v putice ....

  ...též ne " ! .... muž pomyslel na strýce ....
  ... myšlenky jeho se rozrůzní ....

  " Napíšu seznam všech příbuzných !!
  až zjistím ho... kliku mu posera !!

  ... však ráno jest moudřejší večera !!!"

  Muž ulehl v matraci na zem
  a celou noc sebou házel !

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)