Přeskočit na hlavní obsah

Vodopád citů...

Milovat, je stejné jako dát někomu do ruky nůž a ukázat mu, kde může bodnout.

Přesně tohle se stane, protože láska taková je. Vždycky si někdo vzal moje srdce a vrátil ho rozedrané na malé kousíčky, kterým už se ani srdce říkat nedalo. Ani při nejlepší vůli. City Vás zavalí jako přívalová vlna a potom Vás nenávratně stáhnou pod hladinu. A já mám strach!

Komentáře

 1. Někdy vodopád, jindy jezírko, hlavně že cítíš. :)

  OdpovědětVymazat
 2. ó to bylo pěkně řečeno. A proto člověk musí být co nejodolnější a nebrat Lásku tak moc "smrtonosně" (ale jako součást života)

  OdpovědětVymazat
 3. " Co žen vidím bv parku kol sebe všade !

  ... já rozedrán citů jsem vodopádem !!
  ... tu... nebo tu ? ... že bych nabalil ??? "

  Lubosch Pyczc dlouhý plášť rozhalil !

  ... " Dovolte... jméno mé ... Lubosch Pycz "....
  Pod pláštěm nemá muž vůbec nic !!

  Žena zděšena !!! ... krátce však poté...
  hovoří : " Odstupte idiote !!
  Jste magor, což ihned jsem prohlédla !!!"

  " Jdete pryč, aniž jste pohlédla,
  jak výborně dole jsem vybaven ??? "

  " Dobrá ! teď budeš zohaven !!"

  " Nechte jej ! ... blázen je ! popleta !!"

  ... však metař Jann Wuul ( jež tu zametal )
  do rukou chopil se lopataty
  a urazil vše ! ... včetně prostaty !

  řka : " Tu máš !... ty hajzle zasraná !!!

  " Toť nepřiměřená jest obrana !!"

  ... vykřikli jdoucí tu tři strážníci :
  " Teď protokol zapsat jdem na strážnici ...
  tohleto nemá obdoby !!"

  " I já ? " dí žena

  " Všechny tři osoby !!!"


  OdpovědětVymazat
 4. až teď jsem si všimla, že jsem ti to ani neokomentovala :) Ale myslím, že to už ani není potřeba, protože ty víš, že strach je zbytečný :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)