Přeskočit na hlavní obsah

Důkaz místo slibů :)

"Miluji tě a vím, že v životě nebudu nikoho tak milovat, protože už nikdy nebudu takový, jako v tuto chvíli, jež mizí, zatímco já o ní mluvím a kterou nemohu zadržet ani za cenu svého života."
Erich Maria RemarqueDěvčátka, nezoufejte pokud jste samy, čerstvě opuštěné a nebo se jen bojíte opustit vztah, který už nefunguje tak, jak by měl. Vím, že se to lehce říká a Vám to přijde nemožné, ale na každou z nás někde venku čeká ten pravý. Některé z nás, ho najdou hned, jiné brzo a některé si k němu musí projít opravdu trnitou cestou. V tomhle je život vážně nespravedlivý, ale ať už se do toho bodu každá dostaneme jiným způsobem, jinými zážitky a zkušenostmi, vůbec nezáleží na tom jak, důležitý je ten cíl. A většina z nás ho najde ve chvíli, kdy to nečeká a nehledá.

Vykašlete se na představu dokonalého muže, který by splňoval všechna Vaše kritéria a bude přesně Váš typ. Nerada Vás zklamu, ale ve většině případů nebude a to vůbec nevadí. Když to bude ten pravý, tak si ho zamilujete ať už má jakoukoli barvu vlasů či očí. Zamilujete si ho navzdory faktu kolik zkušeností má za sebou a kolik přítelkyň měl. Je jedno, z jaké je rodiny, co má za práci, co studuje nebo kolik vydělává. Tohle jsou věci, na kterých ve vztahu a lásce jednoduše nezáleží. A nikdy nebude! Vy si sice uděláte určitou představu o svém životě, co byste chtěly, jak si to představujete. Řeknete si, že chcete staršího kluka, tak nějak o 3-4 roky, protože to je naprosto ideální a bude mít dobrou práci. Jestli jste samy, tak budete žít v bytě. S kočkou. A když najdete toho chlapa, budete chtít ve 27 první dítě. Nebo prostě do dvou let od doby, co dostudujete. Ve finále to však bude úplně jiné.

A víte proč?

Jednou... potkáte kluka, který se na Vás bude dívat, jako na tu jedinou na světě. Jenže třeba nebude starší, bude ještě studovat, tak 2-4 roky. Tím pádem se všechny Vaše plány mění a posouvají. Dojdete k závěru, že Vám to vůbec nevadí, protože... Budete si s ním rozumět, možná budete mít hodně společného, možná budete rozdílní, ale bude tam ta chemie, co Vás táhne k sobě. Bude to člověk, který Vás rozesměje, ale zároveň utěší, když bude potřeba. Když Vás obejme, rozhostí se ve Vás pocit klidu, pohodlí a bezpečí. ( Pokud jste to už někdy zažily, věřte mi, že až to bude ONO, bude to tisíckrát silnější. ) Bude Vás milovat perfektně připravené  na rande nebo párty, ale co víc... bude Vás milovat i odlíčené hned po ránu s rozcuchanými vlasy a otlačeným polštářem na čele. Podívá se na Vás, usměje se, dá Vám pusu a řekne: "Jsi krásná." Bude na Vás milovat naprosto všechno včetně Vašich nedokonalostí. Bude se k Vám chovat, jako byste se měly pod jeho rukama rozpadnout na milion malinkatých kousíčků. Vyvolá ve Vás pocity, o kterých jste ani nevěděly, že je máte a láska k němu bude růst tak rychle, že máte pocit, že někudy vyletí ven, protože možná ani neunesete její tíhu. Protože on si Vás rozmazlí. Bude Vám ukazovat a dokazovat den, co den, co pro něj znamenáte.

Nakonec zjistíte, že ji nejenže unesete, nýbrž Vás bude hřát uvnitř a vy ji budete moci rozvíjet dál. Budete oni pečovat stejně jako o něj. Budete mu se stejnou láskou všechno vracet a ještě mu dáte něco navíc. Rozmazlíte si ho taky.


A úplně nejkrásnější pocit na světě bude, když si dáte vzájemně najevo, že do daleké budoucnosti počítáte jeden s druhým a ze slov Ty a já se stane MY! ♥

Komentáře

  1. na tenhle článek jsem čekala... a mám z něj takovou radost! Ani nevíš, jak moc velkou a jak vám to přeju ♥

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já vím, dala jsem si s ním poměrně dost na čas, ale lásku prostě nic nezastaví... :)) Děkuju. :*

      Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)