Přeskočit na hlavní obsah

Jeden pro druhého...

 "Nejlepší věc na světě je, když můžeš obejmout někoho, koho miluješ, a on tě obejme ještě pevněji."


Není na světě lepší pocit, než když víte, že jste našli toho správného člověka do života. Toho milého, hodného, rozumného, který neutíká a nehádá se, ale každý problém nebo překážku s vámi vyřeší či překoná. A co víc, když přijde do tuhého, můžete se na něho spolehnout, že vám poradí, pomůže a utěší vás. Ten pocit, že jste spolu šťastní, že Vás dělá šťastnou, dělá, co Vám na očích vidí, nosí vás pomalu na rukou, vy se mu to snažíte stejnou měrou oplácet a potom se dozvíte, že se s vámi cítí úplně stejně, jako vy díky němu a s ním. ♥


A možná, že kecám. Nejspíš na světě existuje ještě jeden hezčí pocit a to ten, že se máte na koho těšit a za kým vracet, protože pokaždé, když vidíte ty oči a úsměv, citíte to objetí se instinktivně přitulíte. V té chvíli se vaším srdce prožene spousta krásných pocitů jako láska, štěstí, pohodlí, klid, spokojenost, vyrovnanost... a jestli tohle všechno opravdu citíte, může se vaše srdce tetelit blahem protože je to jako kdyby ten pohled, úsměv a objetí říkali: "Vítej doma.".

Je úplně jedno, kde jsme. U nás, u něho, venku, na výletě... Je úplně jedno, co děláme. Usínáme, povídáme si, procházíme se, díváme se na film.... Pokud je u toho to krásné měkkné, láskyplné objetí, vždycky mám pocit, že právě tady a teď jsem doma. To je přesně ten pocit, který jsem nikdy předtím neznala, přičemž musím uznat, tenhle pocit já jednoduše zbožňuju.

Tak ti chci živote poděkovat, že i přes to, že jsi si se mnou dříve párkát vytřel zadek, poslal jsi mi do života takového člověka. No a ne? Jen si vzpomeň! Jenže přesně tohodle kluka já miluju a když budu mít štěstí tak s ním to doma možná jednou budu mít. :))

Komentáře

  1. Už toho rozhodně nelituji :)) když vidím, že mí známí mají "jen" maturitu a pracují za 18.000 čistého v automobilce tak toho vážně přestávám litovat, ono jde o to najít dobrou práci.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)