Přeskočit na hlavní obsah

Po dlouhé době se hlásím...

že jsem na živu, jenom teď nebyl čas ani chuť psát. :) Naštěstí, s novým rokem přišel i nový elán spojený se spoustou přání, slibů a rádoby předsevzetí.


Ne jen, že chci být, trochu lepší člověk, chci trochu víc šetřit,trochu zdravěji jíst a vařit, trochu sportovat, trochu víc myslet na budoucnost a hodně si užívat život. Je prostě zvláštní, že jsem byla spokojená, šťastná, sice sama, ale bylo mi fajn. Potom se objeví někdo, kdo všechno to dobré přemění na ještě lepší. Jasně, člověk toho má v práci hodně, má spoustu starostí, ale ve dvou se to všechno opravdu nese a zvládá líp přesně tak, jak se to říká. :) 


Jenže, znáte to, prostě život. Ten Vám přinese cokoli a na nic se neptá, nic ho nezajímá. A tak k Vám zafoukne lidi, které by sjte nejraději "stříleli" na potkání. Je až neuvěřitelné, co si dospělý chlap dovolí ač k dospělé, ale mladší ženě. Chlapík mě tak naštval a překvapil, až mi vážení spadla čelist. U mě skončil! Teď pozná můj hněv! :D

Nebudeme si ale přece kazit víkend, obzvlášť tak krásný... ne že bych Valentýna nějak extrémně prožívala, ale růže s čokoládou potěší snad každou... a když se k tomu přidají krásné společné chvíle, hm. :))

A víte vy co? Znovu jsem se tak nějak dostala do formy knihomola, tak půjdu nejdřív upéct nějakou tu dobrotu na odpoledne či večer a chvilku si číst. Je toho moc a většinou nestíhám, naštěstí to ale chce, někdy polevit jen si užívat to, co teď je.

Tak zase někdy. ;)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Meggie navždy!

Jako dítě nad tím člověk neuvažuje. Vlastně Vás to ani nenapadne, protože jste dítě, které si domů přinese kočičku nebo jakéhokoli jiného domácí mazlíčka. Najednou máte doma zvířátko, se kterým si hrajete a ono roste stejně jako vy. :) Jako dospělý člověk už se na to ale koukáte trochu jinak. 
Nejen, že si to malé, roztomilé koťátko přinesete domů, ale vy mu koupíte pelíšek, spoustu jídla, tuny steliva a co na tom, že vyměknete a tohle boží zvířátko se svámi válí v posteli. Očkování, odčervění, přípravky proti klíšťatům...Vždycky, když je venku špatné počasí, zima nebo moc teplo, vezmete ho pod své krovky domů. Jezdíte s ním na veterinu, snažíte se ho vychovat, krmíte ho, hýčkáte ho a sledujete, jak z toho koťátka vyroste velká, kamarádská, mazlivá kočka. :)
A vy ji milujete, protože je jako Vaše vlastní miminko, Vaše dítě.

Moje první MIXIT

Dlouho jsem přemýšlela, že to vyzkouším až jsem byla předběhnuta. Od sestřičky jsem dostala k svátku svoje první mixit müsli Cvičme v rytme! (protože chodím cvičit :D)a musím uznat, že je to výborné.
Stránku www.mixit.cz nebo www.mix-it.cz zná snad úplně každý, kdo chce zdravě jíst a nebo i hubnout. Není to kasické müsli, které najdete všude v obchodě a navíc si ho můžete namixovat sami. Prostě si vyberete všechno co vám chutná a smícháte to do jedné obrovské mňamky. Mixovat můžete 3 základní druhy. Müsli, kaše a suché plody. Pokud ale nemáte tu odvahu, mixovat sami pro Vás tu mají již hotové mixit a spoustu dalšího. 

Moje závislost 1 - Laky na nehty

Dala jsem se do uklízení a říkám si, Péťa tak ráda tvoří a improvizuje s nehtíkama, pochlubím se svojí výbavičkou. Takže Peti, za každý nový nápad budu moc vděčná a věřím, že pár takových článků u tebe ještě přibyde. Nevím, co všechno používáš, ale kdyžtak ještě něco dokoupím, není problém. ;) :D

Dopadla jsem tak, že si ke mě všichni z rodiny chodí laky půjčovat se slovy, no když ty jich máš tolik a velkej výběr. A přitom to ani nevypadá v té krabici tak děsivě, že? :D Jako malá jsem měla hrozný zlozvyk a kousala jsem si nehty, dneska si s nima hraju a baví mě to. Je to taková moje chvilka, opočinek a tak trochu i terapie. :)
Takže tady je můj arzenál v plné kráse. ;)